25 lat kapłaństwa o. Ludwika Obala

2 lipca br., w niedzielę w naszym kościele nasz rodak o. Ludwik Obal – Redemptoryta, przeżywał jubileusz 25 lat kapłaństwa. Uroczysta msza św. została odprawiona o godz. 10.30. Jubilatawi towarzyszyli nasi rodacy, a Słowo Boże wygłosił ks. Karol Barnaś, który bardzo szczegółowo przybliżył parafianom kapłańską drogę życia o. Obala.
o. Ludwik jest absolwentem seminarium w Tuchowie. Swoją posługę kapłańską sprawował na parafiach w Gdyni, Zamościu, Tuchowie, Braniewie, Głogowie i Szczecinie (obecnie), gdzie pełni funkcję proboszcza. W tym ważnym dniu, naszemu rodakowi i jubilatowi życzymy: zdrowia, opieki Matki Bożej Tuchowskiej i Bożego błogosławieństwa w każdym dniu posługi kapłańskiej. Szczęść Boże.