Wielki Post

14 lutego Środą Popielcową rozpoczynamy okres 40 dni Wielkiego Postu. W tym dniu Msze Św. wraz z tradycyjnym obrzędem posypania głów popiołem odprawiamy o godz. 6.30, 9.00 oraz o 17.00.

Zapraszamy wszystkich parafian na nabożeństwa

•  Gorzkie Żale (niedziela 15.00)
  • Drogę Krzyżową odprawianą w piątek o godz. 17.00 oraz po Mszy Św, ok. 18.15 (młodzieżowa), a także w niedziele po Mszy Św o godz. 7.00.

Wielki Post oparty jest na 3 filarach – modlitwie, poście i jałmużnie dzięki którym przygotowujemy się na śmierć i zmartwychwstanie Pana. Wykorzystajmy dobrze ten czas.

11 marca (niedziela) br rozpoczynamy Parafialne Rekolekcje Wielkopostne, które potrwają do środy – 14 marca. Wtorek  jest tradycyjnie dniem spowiedzi parafialnej. Rekolekcje poprowadzi ks. zaangażowany w  ruch nowej ewangelizacji.

23 marca (piątek) tradycyjnie wyruszamy na Drogę Krzyżową ulicami naszej miejscowości. Msza Św. o godz. 17 a później droga krzyżowa (w tym dniu nie odprawiamy II drogi krzyżowej- młodzieżowej)