Rozpoczęcie prac przy „Miejscu spotkań i integracji mieszkańców wsi Łękawica”

Dzięki zaangażowaniu grupy nieformalnej z naszej miejscowości tj. „Aktywne mamy”, za pośrednictwem Stowarzyszenia Zielony Pierścień Tarnowa udało się pozyskać 5 000 zł z FIO Małopolska Lokalnie za pośrednictwem Operatora Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze Od 15 czerwca rozpoczęto prace związane z „Miejscem spotkań i integracji mieszkańców wsi Łękawica”. Środki zostaną przeznaczone na zakup roślin, a wszystkie prace przy uporządkowaniu terenu, nasadzeniach zostaną wykonane nieodpłatnie.
Patronem naszego projektu jest Zielony Pierścień Tarnowa.
Centrum powstaje przy Parafii Łękawica.
Rozpoczynamy projekt 🙂
#FIO #niwcrso #FundacjaBIS #StowarzyszenieForumOświatoweKlucze
#Kraków #Małopolska #malopolskalokalnie
FIO Małopolska Lokalnie Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze Zielony Pierścień Tarnowa