Prace na cmentarzu

Pomału kończymy prace przy placu na kontener na śmieci przy cmentarzu. Pozostało jeszcze położenie asfaltu (już zrobione), zamontowanie barierki i części ogrodzenia. Bardzo, bardzo gorąco jeszcze raz dziękujemy Panom, którzy ciężko przy tym pracowali, ale również i przy innych pracach przy kościele, na parkingu przy domu katechetycznym, którzy dali swój czas, siły i sprzęt. Dziękujemy też za hojne ofiary parafian, które całkowicie pokryły koszt wywozu śmieci i tych prac. Za wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców parafii będzie sprawowana Msza św. w najbliższą środę (8 lipca br.) o godz. 18.00.

Prosimy, aby śmieci biodegradalne (jak trawa, żywe kwiaty itp.) składać nie do kontenera, ale za murem w miejscu (w dołku) na to przygotowanym.

Aktualizacja na 16-06-2020 – Nowa nawierzchnia już gotowa 🙂