Transmisje live

Transmisje nabożeństw z naszej Parafii dostępne są na naszym profilu Facebook, Youtube, stronie internetowej.

Zapraszamy do polubienia naszego profilu Facebook oraz subskrypcji naszego kanału na YouTube dzięki czemu otrzymasz powiadomienie o nadawaniu przez nas na żywo.

Przydatne linki:
Nasza parafia na YouTube
Nasz profil na Facebook

Z naszego kościoła transmitowane są także msze święte niedzielne o godzinie 10:30 przez telewizję STARnowa.tv – sygnał z tej transmisji emitowany jest w:

– sieci kablowej Multimedia Polska na kanale 226 (ZVAMI.tv) na terenie Tarnowa, Dąbrowy Tarnowskiej, Brzeska i Bochni
– Facebook STARnowa.tv i ZVAMI.tv
– stronie internetowej STARnowa.tv

Transmisja nabożeństw z naszej parafii możliwa jest dzięki wspólnemu projektowi firm MMnet oraz STARnowa.tv i naszego kościoła.

Podczas transmisji korzystamy z jednej kamery ufundowanej przez jedną z rodzin w naszej Parafii.